Голограмма
Вона відбивається від світла, і ви можете побачити логотип, який при обертанні переміщається уздовж квадрата по куту відбиття
На кожному блоці, пачці, а також кожній індивідуальній упаковці від сигарети є спеціальна мітка HQD
Перевірка до відкриття
Вам необхідно стерти код на пачці, а потім ввести його
в форму на специальному сайті
Перевірка за кодом
Як перевірити продукцію HQD на оригінальність?
1
2
3
4
Результат
Якщо перевірка пройшла спішно, повинна з'явитися оригінальна сторінка перевірки з гіперпосиланнями (!), Кількістю спроб введення і їх датою
АБО
просто відкрити камеру на вашому смартфоні і відсканувати QR-код
В даний час на ринку з'являються клони-підробки продукції HQD. Підробки низької якості і становлять небезпеку для здоров'я. Клони продаються за ціною трохи нижче оригіналу, але їх собівартість значно нижча з наступних причин:
Неякісний нікотин, який може завдати шкоди здоров'ю споживача
Дешеві ароматизатори для посилення смаку з ефірними маслами, які осідають на легенях і можуть привести до хвороб і летальних випадків (в США вже зафіксовані перші випадки отруєння підробками)
Неякісні комплектуючі які доводять відсоток браку до 30-50%
Як легко відрізнити підробку?
Оригінальний сайт для перевірки коду: https://yz.hqdtech.com/. Будьте уважні


Попередження продавцям:
Реалізація підробок може спричинити адміністративну і кримінальну відповідальність.
Упаковки англійською мовою заборонено продавати, згідно із законодавством України.
Реалізація підробок зі старим логотипом Q (яке є торговим знаком компанії Philipp Morris S.A.) і товарним знаком HQD прирівнюється до реалізації контрафактної продукції.

Спільно з Державним комітетом України у справах захисту прав споживачів та правоохоронними органами будуть проводиться рейди по точках. Вся ця продукція буде вилучена, а підприємці, які реалізують цю продукцію, притягнуто до відповідальності та відшкодування збитків компанії.


Якщо вам відомо про факти реалізації контрафактної продукції, ви можете повідомити за адресою: info@hqdpods.ru. Ми будемо вдячні якщо ви розповсюдите дане повідомлення!