Наша місія дати найбільш безпечну альтернативу курінню для діючих курців, створюючи майбутнє без шкідливого диму, продуктів горіння і

тютюнових «аерозолів».

На даний момент в світі дуже швидкими темпами зростає число споживачів тютюнової продукції. Така продукція несе істотну, доведену шкоду здоров'ю.


Ми розуміємо, що багато людей не готові або не можуть відмовитися від нікотинової залежності, в наших силах тільки спробувати допомогти їм в цьому, запропонувавши найбільш безпечну з усіх відомих альтернатив - паріння.


Куріння це не лише фізична, а й психологічна залежність

Наші пристрої поставляються як нікотином, так і без. Пристрої з нікотином є реальною заміною сигарет. Інноваційна «сигаретна затяжка» допомагає зберегти звичні відчуття від куріння, а нікотин допомагає подолати фізичну залежність на першому етапі. Далі користувачі можуть перейти на безнікотинові пристрої, в яких також збережуться всі фізичні відчуття від куріння, необхідні в подоланні психологічної залежності або так званої «залежності від ритуалу».

Місія компанії:

Відповідальне використання - Компанія HQD хоче, щоб продукція була максимально зручною і простою у використанні, тому не може відмовитися від концепції «одноразовости». Але кожен пристрій HQD містить літій-іонні батареї, а тому її не можна викидати разом з побутовими відходами (дана інформація є на пачці), ми закликаємо клієнтів здавати пристрої в пункти прийому батарейок, де їх зможуть утилізувати належним чином.

Наші пристрою не тестуються на тваринах, а при їх виробництві не використовуються продукти тваринного походження!